MENÜ

Biz kimiz

Bugün Benim - Yarın Senin
Basit bir fikir şimdi milyonlarca insanı birleştiriyor...
 

Biz, Türkiye'de  modanın eşsiz bir pazar yeri olarak sevilen Vivi Modo'yuz. Dolabını gözden geçirip bazı özel parçalara hoşça kal demek ister misin? Tasarımcılara ait ürünleri, dolabın bir köşesinde  unutulmuş eski hazineleri ve  favori parçaları sizin kadar beğenen kadınları bulmanıza yardımcı olacağız.Ve inanıyoruz ki, tüm kadınların ve belki de erkeklerin düşüncelerini ve alışverişlerini değiştireceğiz!

 

Size ikinci elin ne kadar mükemmel olabileceğini göstermek istiyoruz. Artık dolabınızda görmek istemediğiniz tüm kıyafetlerinizi satabilir, ya da mağazalarda çok daha pahalıya bulacağınız belki de hiç  bulamayacağınız ürünlere göz atabilirsiniz. Vivi Modo, iyi kıyafetlerin uzun süre yaşaması gerektiğine inanan herkese açıktır.

 
 

Hala kullanılabilir durumdaki kıyafetlerinizi satmak, ya da türüne az rastlanır keşiflerde bulunmak  için - biz moda tutkunlarının ziyaret ettiği doğru adres Vivi Modo. Ve hızla büyüyen topluluğumuz ikinci elin de sıfır ürün kadar değerli olduğu bilincini biz moda tutkunlarına gösterme görevini üstlendi. Her geçen gün sayımız artıyor